Úvodní strana » O nádobí » Litinové nádobí » Proč zvolit litinu?

Proč zvolit litinové nádobí Lodge?

Připojte se k těm, kdo vaří na litině.

Litinový hrnec můžete pochopitelně použít i k přípravě kukuřičného chleba podle receptu vaší babičky. (odkaz na recept)

Stejně tak se ale hodí k prudkému opečení šťavnatých steaků, pečeného kuřete, k pečení tak trochu jiného borůvkového koláče, nebo usmažení vajíček se slaninou.

Naše litinové nádobí s ošetřeným povrchem se vyrábí v USA a je vhodné pro kuchaře-začátečníky i šéfkuchaře i pro každodenní použití v domácnosti na jakékoli úrovni náročnosti. Hodí se na všechny běžné varné povrchy, jaké najdeme v našich kuchyních, ale i na grily a otevřená ohniště. Litinové nádobí značky Lodge by se proto mělo zařadit mezi vaše tradiční pomocníky — vaše pokrmy si ho zaslouží.

Proč si vybrat litinové nádobí Lodge?

Litinové nádobí užijete všude.

Litinové nádobí můžete použít na každém běžném varném povrchu, jaký se najde v našich kuchyních, ale i na grilu nebo otevřeném ohništi. Pokrm můžete potom servírovat na stole přímo z hrnce.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

V litinovém nádobí uvaříte téměř všechno.

Na litině rychle opečete kotlety, ugrilujete steaky, podusíte zeleninu, usmažíte vajíčka se slaninou, upečete příjemně vláčný koláč z těsta na sušenky a připravíte mnoho dalších pokrmů.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

Litinové nádobí hodně vydrží.

Litina má vydržet navěky. I když není úplně nezničitelná, poradí si s vysokou teplotou a využijete ji pro mnohá kulinářská dobrodružství.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

Litinové nádobí má přirozeně nepřilnavý povrch.

S ošetřením povrchu začínáme už ve výrobě, abychom vám pomohli předejít připékání surovin už během prvního vaření. S každým dalším použitím budete jen sledovat, jak se povrchová úprava nádobí neustále zlepšuje.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

Litinové nádobí se snadno používá.

Od začátku vaření až po mytí je používání litinového nádobí jednoduché a nekomplikované. Pokud začínáte vařit v litinovém nádobí, prostudujete si následující kroky.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

Pokrmy z litinového nádobí chutnají lépe.

Protože litina neuvěřitelně dobře udržuje teplotu, neexistuje lepší způsob, jak připravit křupavé kuře, pečenou zeleninu plnou chutí nebo perfektní bochník chleba.

Proč zvolit litinové nádobí Lodge

Lodge Lodge Lodge Lodge

Máte dotaz?

Máte dotaz?

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.